Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Wyjątkowe zakończenie roku szkolnego...2020-06-26  
W tym roku szkolnym uczniowie po odbiór świadectwa i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, jak zwykle ufundowane przez Radę Rodziców, przychodzili aż w pięciu turach, tak by zachować maksymalnie bezpieczny rygor. Spotkania klasowe z wychowawcą były krótkie i odbyły się na szkolnych dziedzińcach. Tam przy pięknej pogodzie uczniowie krótko podzielili się wrażeniami wreszcie podczas wspólnym spotkaniu i życzyli nie tylko udanych wakacji, ale i tego, by po nich bez przeszkód wrócić na dobre do szkolnych sal lekcyjnych.
I chociaż spotkania były krótkie i nieobowiązkowe, to ogromna większość uczniów przyszła osobiście odebrać swoje świadectwo. Jedynie nasi absolwenci spotkali się nie tylko z wychowawcami, ale i z Panią Dyrektor, która podzieliła się swoimi wrażeniami, pogratulowała postawy i życzyła udanej aklimatyzacji w szkołach ponadpodstawowych.
I chociaż smutny był widok zamaskowanych twarzy i tego dystansu między uczestnikami spotkań, to jednak serdeczność i nadzieja emanowała od nich jeszcze gorętsza od świecącego przecież mocno słońca.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 5184743      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia